KONST / Litografier / Färglitografi 11842078
nr 1184 2078
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, "Prinsessan och drömmarnas kung". Signerad, numrerad 219/360, motivet: 48x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 maj 2018
kl 19:16:40
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold